Tania fotoksiążka

https://www.szablony.in/album-na-zdjecia/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Które produkty fotograficzne są godne uwagi ?
Fotoksiążka + projekt

https://www.foto-projekt.com.pl/

Dozwolona prędkość

 

W Polsce każdego roku na drogach ginie kilka tysięcy osób, w roku 2014 w wyniku kolizji i wypadków drogowych śmierć poniosło 3202 osoby, są to zatrważające dane, które jednak nie do końca wpływają na wyobraźnię kierowców. Wszystkie te wypadki zazwyczaj mają jedną przyczynę, nadmierna prędkość i brak ostrożności to śmiertelne połączenie, które zbiera każdego roku swoje żniwo.

 

W roku 2014 liczba drogowych ofiar spadła o 4,6 procent w porównaniu do roku 2013, główną przyczyną tej zmiany są z pewnością bardziej restrykcyjne przepisy. W roku 2015 statystyki wypadają jeszcze lepiej, do czerwca zginęło 199 osób jest to wynik o 76 istnień lepszy niż w tym samym okresie w roku 2014. Od czerwca 2015 roku prawo w Polsce stało się jeszcze bardziej restrykcyjne dla kierowców, otóż maksymalna prędkość na terenie zabudowanym wynosi 50km/h, jeśli kierowca przekroczy na tym terenie prędkość o 50km/h to zostaje mu odebrane prawo jazdy na trzy miesiące, jeśli sytuacja się powtórzy to uprawnienia odbierane są na sześć miesięcy a jeśli kierowca zostanie przyłapany po raz trzeci to wówczas następuje cofnięcie uprawnień i konieczność ponownego zdawania egzaminu.

 

Prędkość na terenie niezabudowanym http://www.klub-podroznika.com.pl/ograniczenia-drogowe-w-europie,41.html  w zależności od rodzaju drogi, na której się poruszamy to granica 90 do 140 km/h. 140km/h możemy osiągać na autostradach, na drogach ekspresowych dwujezdniowych dozwolona prędkość to 110km/n, na drogach ekspresowych jedno jezdniowych dopuszczalna prędkość to 100km/h a na innego typu drogach poruszać się można z prędkością 90/km/h

 

http://www.promocjainternetowa.com.pl/wyjazd-zagraniczny-wlasnym-samochodem,133.html

Komentarze