Powiększenia fotograficzne

 

 

 

Zdjęcie cyfrowe u Cioci na imieninach każdy może sobie zrobić. Wystarczy do tego celu choćby jeden z modeli telefonów komórkowych.  Czy rzeczywiście takie zdjęcie będzię się nadawać na głowną ścianę w salonie, biurze czy sypialni. 

 

 

Większość osób stwierdzi, że zdjęcie powieszone w tym miejscu musi przedstawiać coś wyjątkowego !

 

 

fotograficzne powiększeniaZ pewnością duży format zdjęcia robi już wrażenie. Warto aby jego jakość dodatkowo " powalała na kolana oglądających". W takim przypadku mamy "wielowymiarowe pozytywne spustoszenie w psychice oglądającego". Takie zdjęcia pamiętamy, takie zdjęcia inspirują, takie zdjęcia skłaniają nas do refleksji. 

 

 

Tak więc wybierając zdjęcia do dużego formatu:

 

  • poszukujmy prowokującego w wyrazie tematu
  • użyjmy najwyższej z dostępnych obecnie technoloigii przenoszenia zdjęć na papier

 

Jeżeli masz  w swoim zbiorze zdjęć wyjątkowe zdjęcie to warto je skopiować na papierze światłoczułym. W tym momecie uzyskujemy zdjęcie fotograficzne a nie wydruk. Fotografowie dla których fotografia to więcej niż plik "jpg", tif" czy "raw" bardzo dobrze czują różnicę. Wielu z nich próbowało technik analogowych, pracy w realnej ciemni fotograficznej, poznało stare techniki (np. gumę). Zamierzamy tu promować firmy z "fotograficznej krwi i kości" wykonujące powiększenia czyli  duże zdjęcia na papierze fotograficznym.

zobacz również : http://fotoksiazka.xyz/fotoksiazka/fotoksiazka-slubna/