Tania fotoksiążka

https://www.szablony.in/album-na-zdjecia/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Które produkty fotograficzne są godne uwagi ?
Fotoksiążka + projekt

https://www.foto-projekt.com.pl/

Reset psa po biegowym spacerze

 

Czy zresetowałeś psa po intensywnym wybieganiu?

 

W dobie popularności biegania, joggingu, jazdy na rowerze nie chcemy pozostawiać naszego psa samego w domu. Dlatego często widzimy osoby trenujące biegi lub jazdę na rowerze ze swoim pupilem.

wspólny trening z psem

Oczywiście nie wszystkie rasy psów będą w stanie podołać takiemu wyzwaniu, ale większość chętnie będzie uczestniczyć w naszym życiu sportowym. Oczywiście należy pamiętać o odpowiednio dobranym sprzęcie dla swojego pupila i dla siebie tj. pasa z amortyzatorami, linki i szelek.

 

Niektórzy wytrawni biegacze decydują się na uprawianie canicrossu, co wymaga poświecenia czasu na treningi psa i ułożenie wzajemnych relacji w czasie biegu w taki sposób, by przyniosły oczekiwane rezultaty.

 

Innym sposobem na rozwój aktywności psa jest agility czyli pokonywanie toru przeszkód. Oczywiście nie wszyscy chodzą do szkół przygotowujących psy do tego rodzaju aktywności, ale coraz więcej jest torów tworzonych w miastach, gdzie właściciele psów sami mogą trenować swojego pupila.

 

środki pielęgnacyjne dla psówCo robimy po powrocie z treningu, biegu czy jazdy na rowerze? Wędrujemy pod prysznic, zmywając z siebie pot i brud, ale i regenerując ciało w ciepłej wodzie. Natomiast co robi nasz pies? Zazwyczaj oddaje się  kulinarnej uczcie lub zasypia w kojcu.

Pytanie, dlaczego nie zafundować psu odrobiny relaksu?

Oczywiście psy niechętnie moczą się w wodzie, ale przyzwyczajone do kąpieli przy użyciu prysznica po treningu, chętnie z niej skorzystają. Dlatego proponuję  prysznic z tabletką  OnZen Animal Care, która nie tylko zmyje brud i kurz, ale też zregeneruje naszego pupila.

 

Zawarty w rozworze wodnym CO2 przenika przez skórę psa, wymuszając oddawanie tlenu przez hemoglobinę, który trafia do tkanek, wzmacniając proces regeneracji komórek po wysiłku. Po takiej kąpieli  pies na pewno odwdzięczy się nam swoja miłością.

 

 

Komentarze