Tania fotoksiążka

https://www.szablony.in/album-na-zdjecia/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Które produkty fotograficzne są godne uwagi ?
Fotoksiążka + projekt

https://www.foto-projekt.com.pl/

Narty na Słowacji

 

Największym atutem wybrania się na narty w Słowacji jest jej dogodne położenie. Rano wyjeżdżamy z domu, a wieczorem już możemy śmigać na nartach. Zmodernizowane centra narciarskie, których na Słowacji jest mnóstwo, wyposażone są w wieloosobowe kolejki linowe i gondolowe, trasy dla snowboardzistów, halfpipy, sztucznie zaśnieżane trasy, skiserwisy. Ponadto mikroklimat Tatr sprawia, że nasz wypad na narty na Słowacji odbędzie się w znakomitych warunkach narciarskich. Zima pełna śniegu często trwa tam do końca kwietnia. Za jednodniowy skipass zapłacimy jedynie 25-35 euro.

 

Najbardziej znana w Polsce, ogromna arena narciarska - Chopok, posiada idealne warunki do uprawiania  wszelkich sportów zimowych. Dokonano niebotycznych inwestycji w ciągu ostatnich kilku lat i z tego powodu ośrodek jest teraz rajem dla każdego narciarza i snowboardzisty. Wyobraźmy sobie, że możemy tam wybrać trasę z całej palety dostępnych tam ścieżek. Znajdują się tam i niebieskie tras zjazdowe dla początkujących, jak i te dla bardzo zaawansowanych -czarne trasy zjazdowe a nawet strefy freeride'owe.


Zahradky-Priehyba (zwiększa możliwości wjazdowe o kolejne 2400 osób na godzinę) oraz budowę jednej z najnowocześniejszych kolei linowych na świecie - Funitel, która umożliwi wjazd na szczyt Chopoka, nawet przy bardzo silnym wietrze i korzystanie z jego północnych stoków.


Z kolei Jasna pod Chopokiem ma najwięcej kilometrów tras zjazdowych w całej Słowacji (aż 36 km), w tym te najdłuższe. Przy zakupie kilkudniowego skipassu, który umożliwia też jazdę w ośrodkach w Tatrach Wysokich, długość tras zwiększa się do ponad 58 km. Łącznie 24 wyciągi i kolejki linowe z ośmioosobową gondolą GrandJet na czele, oferują największą przepustowość na Słowacji - ponad 25 000 osób na godzinę!

 

W Jasnej zastosowano także wygodny bezdotykowy skipass, co pozwoliło na rozwiązanie problemu długich kolejek osób czekających na wyciąg. Nowoczesny system dośnieżający ponad 20 km tras gwarantuje śnieg minimalnie przez 5 miesięcy w roku.

 

http://www.promocjainternetowa.com.pl/najpiekniejsze-plaze,134.html

 

 

Komentarze